Zapraszamy na warsztaty dla naj- najmłodszych, przygotowane w oparciu o spektakl „Moja pierwsza odyseja kosmiczna”.
Pierwsze kroki możemy stawiać w różnych przestrzeniach i na wiele sposobów. Również w teatrze. Poprzez zmysły – dotyku, słuchu, ruchu, wzroku i dźwięk eksplorować będziemy kosmiczną przestrzeń spektaklu, rozbudzać dziecięcą ciekawość świata i twórczość.
Dorosłych zachęcamy do aktywnego uczestnictwa w spotkaniu, bez używania telefonów komórkowych. Pozwoli to na wzmacnianie więzi w niebanalny sposób oraz zaczerpnięcie pomysłów na spędzanie wspólnego i rozwijającego czasu w domu.
Prowadząca:
Agnieszka Zakrzewska – pedagożka teatru, animatorka kultury, trenerka. Specjalistka ds. animacji kultury w WOAK Toruń. Prowadzi warsztaty dla nauczycieli, kadr kultury oraz dla dzieci, młodzieży, dorosłych, grup międzypokoleniowych. Instruktorka grup teatralnych. Autorka i koordynatorka projektów i wydarzeń kulturalnych.

Warsztaty dla „naj-najów” – 16 października