Mamy to! Wygraliśmy to! Ogólnopolski program „Lato w teatrze” po raz pierwszy w Radziejowie!

Radziejowski Dom Kultury otrzyma 32 tysiące 112 zł na organizację w okresie wakacyjnym zajęć teatralno-aktorskich. Warto nadmienić, iż w skali ogólnopolskiej nasz projekt otrzymał wysokie oceny i znajduje się na 20 pozycji w rankingu ogólnopolskim! Szczególnie warto podkreślić, iż w naszym województwie zaledwie 4 ośrodki otrzymały owo wsparcie. My, jako RDK jesteśmy JEDYNYM w naszym województwie ośrodkiem kultury, który je otrzymał! Oprócz nas na liście rankingowej znajdują się wyłącznie tatry jak: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki w Bydgoszczy czy też Teatr Kameralny w Bydgoszczy.

Konkurs został ogłoszony przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie, a jest finansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Już niedługo powiadomimy o szczegółach.

„Lato w teatrze” w Radziejowie.