31 stycznia 2021 roku po raz kolejny zorganizowaliśmy 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, jako sztab numer 005402.Chcieliśmy podziękować naszym wspaniałym wolontariuszom wraz z opiekunami z Radziejowa i okolic, którzy już od rana kwestowali.

W ramach Sztabu RDK uczestniczyli: Szkoła Podstawowa w Radziejowie, Zespół Szkół Mechanicznych w Radziejowie, Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie, Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Przemystce, Szkoła Podstawowa w Morzycach, Szkoła Podstawowa w Bieganowie, Gminny Ośrodek Kultury w Topólce, Gminny Ośrodek Kultury w Osięcinach oraz inni indywidualni wolontariusze.

Pieniądze ze zbiórek i z aukcji zostały przeliczone przez pracowników Kujawsko- Dobrzyńskiego Banku Spółdzielczego oraz wolontariuszy.

Serdeczne podziękowania dla: Pani Danuty Wielgosz – dyrektora MiPBP w Radziejowie, Pani Katarzyny Rosiak – dyrektora oddziału KDBS Osięciny, Pani Beaty Sikorskiej – kierownika filii KDBS Radziejów, Pana Jana Błaszczyka – dyrektora GOK Topólka, Pana Sławomira Bykowskiego – burmistrza Miasta Radziejów, którzy byli opiekunami Sztabowych Puszek Stacjonarnych. Moc podziękowań kierujemy do Pani Aleksandry Juszczyńskiej, która okazała się „strażniczką” Sztabowej Puszki Stacjonarnej w urzędzie miasta.

Serdeczne podziękowania dla naszych darczyńców: Piekarnia – Cukiernia ALS Samotyja B. M., Lewandowski R. – chlebki w kształcie serduszka, Pizzeria „Finezja” – 2 pizze, ROL-CHEM Jonasz Jędrzejewski – materiały budowlane, Bank KDBS Radziejów – 2 portfele oraz 2 sztuki słuchawek, Centrum Budowlane GEMINI R. i B. Olejnik – zabawki, koszulki i czapki. Anonimowi ofiarodawcy: ciasto na kiermasz, filiżanki do espresso.

Dziękujemy również wszystkim, którzy wrzucili „datki” do naszej puszki stacjonarnej i eSkarbonki.

Wszystkim zaangażowanym o wielkich, gorących sercach bardzo dziękujemy.

Kwota zebrana w ramach sztabu 005402