Stało się i ruszamy do przodu! Zgodnie z zapowiedziami rozpoczynamy zmianę naszego estetycznego wizerunku zewnętrznego. Skoro udało nam się zmienić wnętrze RDK (remont sali + pomieszczeń wraz z wyposażeniem) to tym razem zabieramy się za jego otoczenie, które już od dawna domagało się zmian.

Dobra wiadomość jest taka, że umowa na I etap inwestycji została podpisana i już tylko godziny dzielą nas od tego, że wokół RDK będzie się działo. Zaczynamy od terenu z boku budynku – tzw. teren przy „Pegazie”.

Jeżeli z tego powodu (choć tego nie przewidujemy) będą jakieś niedogodności, to pragniemy zapewnić, iż one będą tylko tymczasowe, jednakowoż z góry za to przepraszamy.

Na zdjęciu dyrektor RDK Paweł Śrubas podpisuje umowę z wykonawcą DEKSTALBUD Daniel Kwaśniewski.

Realizacja ww. zadania jest możliwa dzięki: „Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego”.

Zaczynamy! Umowa podpisana!