Znowu „TO” zrobiliśmy! Mamy to! Po trzykroć mamy „TO”!!!

zaczniemy tak…

Czy ktoś z Was wie jak wygląda teren z tyłu budynku RDK (schody, parking itp.)? Czy ktoś z Was pamięta kiedy ostatnio był tam remont? My nie pamiętamy…, ale w pełni się z Wami zgadzamy – to miejsce już od dawna wymagało gruntownego remontu i dziś wygląda jak z koszmaru, czyli po prostu dramat! Ale to się zmieni.

A co tam powstanie? Na jaki pomysł wpadliśmy w naszym projekcie? Może niech odpowiedź na to pytanie zawarte będzie w tytule projektu jaki złożyliśmy do MKiDN, a więc: „Remont placu za RDK wraz z modernizacją schodów z przeznaczeniem, na budowę Plenerowej Sceny Letniej”.

Remont będzie trochę trwać i będzie dla nas wszystkich trudny i pewnie momentami frustrujący, ale zapewniamy, że będzie warto poczekać! Druga taka okazja nie trafi się szybko. Na to zadanie otrzymaliśmy dofinansowanie od Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Teraz czekamy na podpisanie umowy z MKiDN i ruszamy w pracami projektowymi, a później budowlanymi.

Czy można wymarzyć sobie lepszy Dzień Dziecka?….🙂

Kolejny ministerialny projekt dla RDK!