Mamy to! Mamy dofinansowanie od Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na realizacje zadania w ramach programu „EtnoPolska”!

Jesteśmy na pierwszym miejscu w naszym województwie!- pod względem ilości zdobytych punktów na liście rankingowej. Smaczku dodaje fakt, że w naszym województwie zaledwie 6 ośrodków otrzymało TO dofinansowanie, na 345 zaakceptowanych wniosków w całej Polsce! Mało tego – w tym roku złożono rekordową ilość wniosków- aż 2069 ośrodków wnioskowało o dofinansowanie w ramach tego programu!!! Nie ma co ukrywać – jesteśmy dumni!

Nasz autorski wniosek pn: „Radziejowski ośrodek ceramiczno – garncarski” otrzymał dofinansowanie na realizację warsztatów zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dla dorosłych. Operatorem finansującym będzie Narodowe Centrum Kultury jako zadanie zlecone przez MKiDN.

Niedługo opublikujemy szczegóły oraz będziemy przyjmowali zapisy na realizacje naszego projektu.

Program „EtnoPolska” będzie realizowany w RDK!