Regulamin konkursu w zakładce: Pliki do pobrania

 

Regulamin konkursu dostępny w zakładce: Pliki do pobrania

 

Radziejowski Dom Kultury ma na sprzedaż organy widoczne na zdjęciach poniżej. Cena do negocjacji. Więcej informacji pod nr tel 54 285 34 39, lub bezpośrednio w RDK, gdzie można obejrzeć instrument.

Radziejowski Dom Kultury ma na sprzedaż pianino. Cena do negocjacji, więcej informacji pod nr tel 54 285 34 39 lub bezpośrednio w RDK, gdzie można obejrzeć instrument.

 

Radziejowski Dom Kultury realizuje program edukacyjno - informacyjny  "Chrońmy Ptaki na Kujawach Radziejowskich - poznaj, doceń, chroń", dofinansowany przez WFOŚ i GW w Toruniu.

W poniedziałek, 15.10.2018 zawitała do nas troszkę poturbowana Słonka (scolopax rusticola). Słonka to nieliczny gatunek ptaków nocnych. Mamy nadzieję, że po krótkiej rehabilitacji wyruszy w dalszą podróż.

Radziejowski Dom Kultury wydał przewodnik turystyczny pt. "Radziejów na Piastowskim Szlaku". Jest to przydatna publikacja, która zaprosi wszystkich do odwiedzenia Radziejowa. Przewodnik turystyczny dostępny jest w sekretariacie RDK. Cena egzepmlarza - 10 zł. Zapraszamy do zakupu.


Radziejowski Dom Kultury

ma na sprzedaż pianino marki "Legnica". Cena 500 zł. Instrument można obejrzejć w RDK w godzinach pracy. 

Kontakt: 54 285 34 39