27. Finał WOŚP w Sztabie RDK, 13.01.2019

13.01.2019 odbył się kolejny, 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W sztabie RDK od rana było tłoczno, wolontariusze wędrowali ulicami Radziejowa i okolicznych miejscowości już od 8:00 rano, a do sztabu przychodzili rozgrzać się i zjeść coś słodkiego w sztabowej kawiarence. O 15:00 rozpoczęło się Wielkie Malowanie - najmłodsi tworzyli przepiękne prace plastyczne z "orkiestrowymi" motywami, które posłużyły później jako dekoracja sceny. Od 16:00 na sali widowiskowej rozpoczęły się występy grup tanecznych i wokalnych działających przy RDK, przeplatane licytacją fantów, którą prowadziła Dziecięco- Młodzieżowa Grupa Teatralna. O 18:00 rozpoczął się koncert gwiazdy wieczoru - zespołu Malina Blues Band, a o 20:00, tradycyjnie, podziwialiśmy światełko do nieba - pokaz sztucznych ogni w parku za RDK. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie finału WOŚP w RDK, sponsorom, występującym,oraz każdemu, kto wrzucił do puszki choć grosik - to dzięki wam udało się zebrać rekordową kwotę - az 52 137,75 !