Spektakl Teatru Dziecięco- Młodzieżowego RDK pt."To wszystko przez Renifera", 21.12.2018

21.12.2018 o godz. 18:00 na sali widowiskowej RDK teatr dziecięco- młodzieżowy zaprezentował premierowy spektakl "To wszystko przez renifera..."., w dowcipny sposób opowiadający o pracy świętego Mikołaja oraz przedświątecznych przygotowaniach. Autorką scenariusza oraz reżyserem spektaklu jest prowadząca teatr Agata Świrska.

O świąteczną atmosferę, grając piękne kolędy, zadbała grupa gitarowa RDK pod kierunkiem Jana Nowaka, natomiast autorami scenografii są dziecięca i młodzieżowa grupa plastyczna, również działające przy Domu Kultury.

Przedstawienie zgromadziło wielu widzów - zarówno tych najmłodszych, jak i zupełnie dorosłych!

Mamy nadzieję, że już niebawem zaprosimy Państwa na kolejne spektakle naszych młodziutkich aktorów, już po remoncie sali widowiskowej, który rozpoczynamy w styczniu! Do zobaczenia !