Turniej Wędkarski "Złoty Karaś" 2018

Dnia 03.06.2018 nad stawem koło restauracji "Arkadia" odbył się Turniej Wędkarski z okazji Dnia Dziecka. Organizatorami konkursu było koło wędkarskie nr.118 i Radziejowski Dom Kultury. Przy pięknej, słonecznej pogodzie mali rybacy zmierzyli się w sportowym połowie ryb, oraz w quizie ze znajomości krajowych ryb słodkowodnych. Okazało się, że dzieci mają dużą wiedzę i umiejętności - zwycięzca turnieju - Bartek Banasiak, złowił ponad 2 kilogramy ryb, a jedno z dzieci złowiło nawet żółwia! W quizie ze znajomości ryb świetnie radzili sobie nawet najmłodsi, 4-letni uczestnicy. Każdy z uczestników otrzymał nagrodę - do wyboru - wędka, kołowrotek, krzesełko rybackie... Po turnieju dzieci wraz z opiekunami zostały zaproszone na ciepły poczęstunek z grilla. Na kolejny turniej zapraszamy już 09.09.2018 podczas Pikniku Ekologicznego, organizowanego przez Radziejowski Dom Kultury.