Kolorowy Mikrofon 2018 | Radziejowski Dom Kultury

Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Kolorowy Mikrofon" 2018

22.03.2018 roku odbyła się już 37 edycja przeglądu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Kolorowy Mikrofon". W tym roku w konkursie udział wzięło 37 solistów i jeden zespół. Jury w składzie : Roman Fiberg, Sławomir Jagas i Maciej Maciejewski, po przesłuchaniu wszystkich uczestników jednogłośnie przyznało następujące nagrody:

Najlepszy wykonawca w kategorii 7-9 lat - Oliwia Redzimska z Topólki

Najlepszy wykonawca w kategorii 10-13 lat - Zuzanna Krawczyk, reprezentantka RDK

Najlepszy wykonawca w kategorii 14-16 lat - Alicja Deicka z Lubienia Kujawskiego

Najlepszy wykonawca w kategorii powyżej 16 lat - Aleksandra Grzesiak z LO w Radziejowie

W kategorii zespół nagrodę otrzymał zespół z Centrum Dziedzictwa Kulturowego w Lubrańcu, w składzie:

Sandra Wachowicz, Weronika Wieczorek, Mariusz Kosiński

Laureatką GRAND PRIX została Natalia Jagodzińska, reprezentantka Radziejowskiego Domu Kultury.

Dodatkowo wybrani uczestnicy otrzymali zaproszenia do udziału w konkursach "Awans'18" i "Debiut'18" organizowanych przez KPCK w Bydgoszczy.