Ferie Zimowe w Radziejowskim Domu Kultury

Radziejowski Dom Kultury zaproponował dzieciom wiele różnorodnych zajęć. Był turniej w gry planszowe, zajęcia plastyczne, turniej w piłkarzyki i rzutki. Dzieci przeniosły się też w czasie kilka stuleci wstecz. Posłuchały o dziejach kieszeni i jakie akcesoria zastępowały je przez długie, długie wieki. Dzieci mogły zobaczyć zrekonstruowane średniowieczne kaletki do pasa, kieszenie nośne, sakiewki i trzosiki. Następnie miała miejsce część praktyczna. Po części pokazowej dzieci zabrały się za wykonywanie skórzanych trzosików, które zabrały na pamiątkę do domu.

22.02.2018 w odbył się turniej tenisa stołowego. Zwycięzcą turnieju został Kacper Lewandowski, kolejne miejsca na podium zajęły Marta Graczyk i Andżelika Grabowska. Gratulujemy!

21.02.2018 w ramach Ferii w RDK odbył się turniej bilardowy. Po zaciętej rywalizacji sędziowie - Damian Witczak i Kamil Podolski- wyłonili zwycięzców: I miejsce zajął Mateusz Mularski, II miejsce - Kacper Lewandowski, III miejsce - Jakub Lamski. Gratulujemy !