"Pojedziemy na łów..." 26.11.2017

W26.11. niedzielę 26 listopada odbyła się 9 edycja jesiennej imprezy myśliwskiej "Pojedziemy na łów...", organizowanej przez Radziejowski Dom Kultury. Uczestnicy wysłuchali koncertu zespołu "Bogna Band", sześcioosobowej grupy profesjonalnych muzyków (m.in. skrzypce, kontrabas, klarnet), związanych na co dzień np. z filharmonią łódzką, którzy zaprezentowali radziejowskiej publiczności zarówno klasyczny jak i bardziej rozrywkowy repertuar. W trakcie imprezy została otwarta wystawa Grand Prix 20-lecia konkursu fotograficznego miesięcznika "Łowiec Polski", którą można oglądać w galerii RDK. Na zakończenie wszyscy mieli okazję spróbować pieczonej dziczyzny. Dziękujemy kołom myśliwskim "Kormoran" z Kruszwicy, "Łany Kujawskie" i "Grzywacz" z Radziejowa, "Cyranka" z Nowego Dworu oraz Ośrodkowi Hodowli Zarodowej Sp. z o.o. w Osięcinach za pomoc w organizacji imprezy.